• Son
Haokaini Catnip Topları Ahtapot Şekilli Kedi Aperatifler Catnip Şeker Şeker Oyuncaklar ile 360 Derece Rotasyon Sıkıştırılmış Catnip Topu Kediler Diş Temizleme Çiğnemek Oyuncak

Haokaini Catnip Topları Ahtapot Şekilli Kedi Aperatifler Catnip Şeker Şeker Oyuncaklar ile 360 Derece Rotasyon

Rating 
₺ 29.67

Sayısı
Stokta

[AHTAPOT CATNİP oyuncağı] - Bu ahtapot şeklindeki catnip oyuncağı kedilerinizin dikkatini çekebilir ve onları ısırmaya çekebilir, böylece onları daha fazla egzersiz yapmaya, dişlere yardım etmeye, taşı çıkarmaya ve bağışıklığı geliştirmeye yönlendirebilir. [MÜKEMMEL KEDİ HEDİYESİ] - Kediler için en iyi hediye, vücut kıl yumaklarını tükürmelerine, dişleri tutmalarına, can sıkıntısını azaltmalarına ve klorofil emilimini artırmalarına ve mideyi yatıştırmalarına yardımcı olun. [DAYANIKLI GÜVENLİ MALZEME] - Kaliteli ABS ve doğal catnip malzemeden üretilmiştir; Plastik kabuk, kedinin ısırması için yeterince dayanıklıdır ve kullanımdan sonra kolaydır. [360 DERECE ROTASYON] - Dahili catnip topu 360 derece dönebilir, bu da oyun sırasında daha fazla eğlence katar ve kediler ile oyuncak arasındaki etkileşimi arttırır, kedilerinizi heyecanlandırır ve yalnızlığı kovalar. %100 Risksiz : Catnip oyuncağı evcil hayvanınız için uygun değilse veya herhangi bir kalite sorunu varsa.lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.tam bir geri ödeme yapacağız veya size ücretsiz olarak yedek bir catnip oyuncağı göndereceğiz.Özellikler : [AHTAPOT CATNİP OYUNCAK]- Bu ahtapot şeklindeki catnip oyuncak, kedilerinizin dikkatini çekebilir ve onları ısırmaya çekebilir, böylece daha fazla egzersiz yapmalarına, dişlere yardımcı olmalarına, taşı çıkarmalarına ve bağışıklığı geliştirmelerine yardımcı olur. [360 DERECE ROTASYON] - Dahili catnip topu 360 derece dönebilir, bu da oyun sırasında daha fazla eğlence katar ve kediler ile oyuncak arasındaki etkileşimi arttırır, kedilerinizi heyecanlandırır ve yalnızlığı kovalar. [DAYANIKLI GÜVENLİ MALZEME] - Kaliteli ABS ve doğal catnip malzemeden üretilmiştir; Plastik kabuk, kedinin ısırması için yeterince dayanıklıdır ve kullanımdan sonra kolaydır. [MÜKEMMEL KEDİ HEDİYESİ] - Kediler için en iyi hediye, vücut kıl yumaklarını tükürmelerine, dişleri tutmalarına, can sıkıntısını azaltmalarına ve klorofil emilimini artırmalarına ve mideyi yatıştırmalarına yardımcı olun.Şartname : Ürün Adı : Catnip Oyuncak Malzeme : ABS + Catnip Ürün Boyutu : 46x46x50mm Raf Ömrü : 10 ay Renk : Mavi, Pembe ( İsteğe bağlı ) Not : İzin lütfen 1-3 cm ( 0. 4- 1. 18") fark nedeniyle manuel ölçüm ve farklı ekran ayarı için hafif renk değişimi.Anlayışınız için teşekkür ederiz, güzel bir gün!Paket içeriği : 1 x Catnip oyuncak Paket dahil 1 x Catnip oyuncak.

Ürün parametreleri

Item Name:
Catnip Toy
Material:
ABS+ Catnip
Product Size:
46x46x50mm
Shelf Life:
10 months
Color:
Blue, Pink ( Optional )
Note:
Please allow 1- 3cm ( 0. 4- 1. 18 ) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :
Thank you for your understanding, nice day! :
Package Includes:
1 x Catnip Toy :

Bu kadar sever alıcılara