• Son
SupeDesk Laptop Zemin Standı, 11.5-35.4Yüksekliği Ayarlanabilir, Ayaklı Masa, Max Load17.5lbs,Laptop/Notebook/MacBook/Projektör ile uyumlu, Kanepe ve Masaj Yatağı Üzerinde, Ev Ofisi, Alüminyum Alaşım, V Tabanı (UP-8TM)

SupeDesk Laptop Zemin Standı, 11.5-35.4Yüksekliği Ayarlanabilir, Ayaklı Masa, Max Load17.5lbs,Laptop/Notebook/MacBook/Projektör

Rating 
₺ 239.97

Sayısı
Stokta

◆ Ayarlanabilir Yükseklik : Yüzey tahtası 14" x21 "ayarlanabilir yükseklik 11.5"-35.4", tercih edilen yükseklikte kolayca kilitlenir.Kanepe/yatak tarafı/yatak odası sandalyelerinde dizüstü bilgisayar kullanmanıza yardımcı olur.Rahat bir pozisyonda oturabilir veya uzanabilir veya yüksekliği yükselttikten sonra ayakta duran bir masaya geçebilirsiniz. ◆ Katı : Maksimum yükleme 17.6 lbs / 8kg. 0.59 " kalın doğal ahşap kurulu ile bir güzel zanaat alüminyum V şekli tabanı, silikon ped altındaki kaymasını önlemek için, rahat kullanıcı deneyimi getiren.Su geçirmez kaplama yüzeyi çizikleri önler ve günlük bakım için kolaydır. ✔ Çok fonksiyonlu Masa : Bu tablet standı, ihtiyacınız olan her yere kolay taşınabilir bir dizüstü bilgisayar standı ve yemek masası olabilir it.It ofis/yatak odası/multimedya odası için projektör standı olarak da mükemmel bir seçimdir. Installation Kolay Kurulum : Bu kaldırma masası 3 parçaya, tabana, ana direğe ve tahtaya ayrılmıştır.Paket bir kurulum kılavuzu içerir, adımları izleyerek montajı hızlı bir iş olacaktır. ♦Servis Sonrası Bilgiler : 30 günlük ücretsiz değiştirme, 1 yıl Garanti ve Müşteri Desteği garantisi veriyoruz(24 Saat içinde cevap verin).Satıcı Mesajlaşma Asistanından bizimle iletişime geçebilir veya satıcıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara