• Son
ASDFGH 9L Ofis çöp tenekesi Ağaçlık Ev Kağıt Sepeti İskandinav Tarzı Yaratıcı Tuvalet Haddeleme Kapak Tipi Ahşap çöp kutusu (Renk: A)

ASDFGH 9L Ofis çöp tenekesi Ağaçlık Ev Kağıt Sepeti İskandinav Tarzı Yaratıcı Tuvalet Haddeleme Kapak Tipi

Rating 
₺ 1755.90

Sayısı
Stokta

1. Moda, basit, uygun fiyatlı ve kullanışlı, çöp atmak, ev temiz ve düzenli ve hayat daha rahat. 2. Kokuyu kilitlemek ve alanı temizlemek için mıknatıslarla. 3. Kalınlaşmış alt, güçlü, dayanıklı, geçirmez ve anti-korozyon. 4. Uygun için : banyo, yatak odası, oturma odası, çalışma, ofis. 5. Sadece çöp tenekesi değil, aynı zamanda evin bir parçası, oturma odası, yatak odası, mutfak vb.Ile doğal olarak karışabilir. 1. Moda, basit, uygun fiyatlı ve kullanışlı, çöp atmak, ev temiz ve düzenli ve hayat daha rahat.2. Kokuyu kilitlemek ve alanı temizlemek için mıknatıslarla.3. Kalınlaşmış alt, güçlü, dayanıklı, geçirmez ve anti-korozyon.4. Uygun için : banyo, yatak odası, oturma odası, çalışma, ofis.5. Sadece çöp tenekesi değil, aynı zamanda evin bir parçası, oturma odası, yatak odası, mutfak vb.Ile doğal olarak karışabilir.

Ürün parametreleri

Features:
Environmentally friendly
Style:
rolling cover
Material:
Wood
Weight:
1.5KG
Size:
Interface 23x high 30cm
Use scenario:
Family
Capacity:
9L
Package Contents:
1 x trash can :
Only the contents of the above package, not other products. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture to be slightly different from the real item. The allowable measurement error is +/- 1-3mm. Thank you for your understanding and wish you a happy shopping!
3. Please allow 1-2 cm error due to manual measurement. :
4.Actual color will be slight difference between the picture due to brightness. :

Bu kadar sever alıcılara