• Son
BTİHCEUOT Bilgisayar Aksesuarları, RGB Hub, basit Kurulum Aura SVNc için PC masaüstü bilgisayar anakartı Siyah PCB Malzeme (12 V 4-pin)

BTİHCEUOT Bilgisayar Aksesuarları, RGB Hub, basit Kurulum Aura SVNc için PC masaüstü bilgisayar anakartı Siyah

Rating 
₺ 166.50

Sayısı
Stokta

Bu 10 kanallı RGB hub, PC masaüstü bilgisayar anakartı için uygun 12 V, 5 V seçeneklerine sahiptir.Yatay pim tasarımı, destek arka hattı, kabin arka hattının ihtiyaçlarını karşılamak için göbeklere bağlı uzatma hattı.Kurulum yöntemi basit, hızlı, güzel ve pratiktir, mükemmel bilgisayar aksesuarlarıdır.AURA SVNc, bağlantı Size kişilik göz kamaştırıcı görsel deneyim sunmak için bellek/grafik kartı/fan/ekran/çevre birimleri, basit kullanım, çok çeşitli aydınlatma modları gibi senkronize ışık efekti çalışması için AURA cihazlarını destekler.RGB 10 kanallı hub, birden fazla cihazın kullanım gereksinimlerini karşılamak için anakartın bir arayüzünü 10'a genişletebilen anakartın RGB arayüzünü genişletir.RGB 10 kanallı hub, birden fazla cihazın kullanım gereksinimlerini karşılamak için anakartın bir arayüzünü 10'a genişletebilen anakartın RGB arayüzünü genişletir.AURA SVNc, bağlantı Size kişilik göz kamaştırıcı görsel deneyim sunmak için bellek/grafik kartı/fan/ekran/çevre birimleri, basit kullanım, çok çeşitli aydınlatma modları gibi senkronize ışık efekti çalışması için AURA cihazlarını destekler.Yatay pim tasarımı, destek arka hattı, kabin arka hattının ihtiyaçlarını karşılamak için göbeklere bağlı uzatma hattı.Kurulum yöntemi basit, hızlı, güzel ve pratiktir, mükemmel bilgisayar aksesuarlarıdır.Bu 10 kanallı RGB hub, PC masaüstü bilgisayar anakartı için uygun 12 V, 5 V seçeneklerine sahiptir.

Ürün parametreleri

Condition:
100% Brand New
Material:
PCB
Type:
12V 4-Pin, 5V 3-Pin (Optional)
Package List:
1 x RGB Hub :
1 x Extension Cable :
Hub can not improve the power supply capability of RGB interface. Generally, RGB interface can provide at least 12W power supply capability. In practice, 10 AURA fans can be connected to uniform dimming. If the interface load is too large, the light brightness will become dimmer, then the equipment needs to be reduced. :

Bu kadar sever alıcılara